Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Dynów Zamość

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

499 000 zł79 m² 6 316,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 322 m²

Dom z dużą działką 23 ar to idealna propozycja dla osób szukających spokoju, a jednocześnie wygodnego dostępu do miasta. Nieruchomość położona jest przy ul. Polnej w Dynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

359 000 zł149 m² 24,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

NA sprzedaż dom W centrum Dynowa Świetna lokalizacja duży potencjał atrakcyjna cena Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony w samym centrum Dynowa, powiat rzeszowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lutcza

Lutcza(Dynów + 21 km)

375 000 zł141 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Obniżka ceny! Lutcza, gm. Niebylec - dom jednorodzinny (budowany zgodnie z projektem wb-3929) w stanie surowym zamkniętym o powierzchni zabudowy 141 m2, na działce 12 arów, w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł90 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 773 m²

Marzysz o domu, który urządzisz od A do Z według własnego pomysłu? Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł263,20 m² 3 491,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 060 m²

Idealny dla rodziny, która szuka spokoju w otoczeniu natury, a jednocześnie chce mieszkać blisko Rzeszowa! Na sprzedaż oferuję przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

144 900 zł64,30 m² 2 253,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:570 m²

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje drewniany dom z 1902 roku zlokalizowany przy ul. 1 maja 47 w Dynowie. Jest to świetna opcja dla osób które chciałyby mieć swoja nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kąkolówka(Dynów + 10 km)

499 000 zł140 m² 35,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

140 m powierzchni użytkowej | działka 25 arów | ogród | budynki gospodarcze | 499 000 zł Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, ta oferta jest dla Ciebie. Solidny.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł142 m² 3 866,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 554 m²

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu klimatyczny, drewniano-murowany dom jednorodzinny z lat 60 zlokalizowany w Dynowie. Budynek posadowiony na malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Wydrna

Wydrna(Dynów + 11 km)

90 000 zł80 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży drewnianego domu do remontu w miejscowości Wydrna. Dom: powierzchnia użytkowa 80m2 w tym 40m2 część.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł162 m² 4 623,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:344 m²

W sprzedaży stylowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Matysówce. Dom przeszedł generalny remont w 2025 roku, wymiana: dachu, instalacji elektrycznej, wod-kan, położony nowy dach.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł225,40 m² 2 950,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż wolnostojący dom dwurodzinny w miejscowości Stara Wieś w powiecie brzozowskim. Dom o powierzchni 225,4 m2 posadowiony został na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij