Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Dynów Zamość

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

499 000 zł79 m² 6 316,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 322 m²

Dom z dużą działką 23 ar to idealna propozycja dla osób szukających spokoju, a jednocześnie wygodnego dostępu do miasta. Nieruchomość położona jest przy ul. Polnej w Dynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

449 000 zł6 287 m² 71,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka z zabudowaniami o powierzchni 62,87 ar, położonej w miejscowości Kielnarowa gmina Tyczyn, zaledwie 200 metrów od granic Rzeszowa. Parametry działki: - numer.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Stara Wieś(Dynów + 17 km)

140 000 zł4 629 m² 30,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości posiadamy na sprzedaż 2 działki w miejscowości Stara Wieś (gołaszówka) gmina Brzozów. Ogólna powierzchnia działek- 46,29 ar : 1) 24,93 ar- grunty.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł160 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży dużego domu z lat 90 o powierzchni 160m2 usytuowanego na działce z ogrodem o powierzchni 15ar. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł100 m² 3 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dom do remontu. Dom około 100 m na działce 35 arów w miejscowości Dynów. Dom znajduję się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

112 500 zł1 000 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki w Dynowie z wydanymi warunkami zabudowy od 125 tys. zł! Dla zdecydowanego klienta oferujemy cenę 10% niższą niż podane poniżej. Przedmiotem sprzedaży są działki.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł1 697 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka z warunkami zabudowy Powierzchnia: 0,1697 Warunki zabudowy: budynek jednorodzinny Wymiary: ok. 29 m x ok. 60 m - teren płaski Dojazd: droga asfaltowa Media: gaz, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna

Dynów,podkarpackie

49 000 zł7 842 m² 6,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż działka o powierzchni 7842 m , położona w miejscowości Łubno, gmina Dynów. Nieruchomość będzie dobrą propozycją dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł100 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

DO sprzedania 2 domy stan surowy zamknięty w dynowie, powiat rzeszowski. Oferujemy do sprzedania 2 domy w Dynowie w stanie surowym zamkniętym o pow. użytkowej 99,98m2 , zbudowane.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł1 171 m² 21,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działkę rolną w Bartkówce sprzedamy Oferujemy do sprzedaży działkę rolną w Bartkówce k. Dynowa o powierzchni 11,71 ar. Położenie działki zapewnia również widok na pogórze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł142 m² 3 866,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 554 m²

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu klimatyczny, drewniano-murowany dom jednorodzinny z lat 60 zlokalizowany w Dynowie. Budynek posadowiony na malowniczej,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij